производи

Професионална производител со повеќе од 20 години искуство

за нас

Професионална производител со повеќе од 20 години искуство

Shaxing longdian Текстил копродукции, ООД

Shaoxing Longdian Текстил копродукции, Ltd е индустриска и трговска компанија, кој се наоѓа во Кина Текстил Сити-Keqiao Таун, Shaoxing, Кина. Компанијата е основана во 2002 година, регистриран капитал е 1.000.000 деценија, која, главно, произведува и извоз руно ткаенина, руно ќебе, бањарка, пикник ќебе, облека и така натаму. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и многу ценети во различни пазари низ целиот свет.

ПРИМЕНА НА ПРОИЗВОДОТ

Професионална производител со повеќе од 20 години искуство

ВЕСТИ

професионална производител со повеќе од 20Yers ...

 • Adidas to launch new fabrics from recycled ocean plastic, polyester

  BERLIN (Reuters) – Adidas (ADSGn.DE) will launch new fabrics made from recycled polyester and marine plastic waste and expand the product lines that use them after the success of shoes made with the Parley for the Oceans initiative, the sportswear firm said on Tuesday. Adidas first teamed u...

 • The fighting force will our effective driving force

  Starting in January 2020, an infectious disease called “Novel Coronavirus Infection Outbreak Pneumonia” has occurred in Wuhan, China. The epidemic touched the hearts of people all over the world, in the face of the epidemic, Chinese people up and down the country, are actively fightin...

 • Купување на руно ќебе

  Првиот чекор за купување на големо руно ќебе е да знаат како и каде што ќе се користи. Се разбира, ќебиња се разноврсна и може да се користи речиси насекаде, но добивање на правото големина и тип на ќебе за Вашата употреба ќе се обезбеди сте задоволни со вашиот начин на купувачите. Постави си ги ...

 • руно ќебиња

  Руно е познат по тоа што еден од најмекиот, најтопла ткаенини на пазарот. Галење во руно ќебе на студена ноќ може да се направи се што чувствувам подобро. Знаејќи повеќе за тоа како е направен материјалот ќе ви помогне да направите подобар избор кога сте во пазарот за пријатна руно фрли ...