produktet

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

rreth nesh

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

Shaxing longdian tekstile Co, Ltd

Shaoxing Longdian tekstile Co, Ltd, është një kompani industriale dhe tregtare, të vendosura në Kinë Tekstil City-Keqiao qytetit, Shaoxing, Kinë. Kompania është themeluar në vitin 2002, kapitali i regjistruar është 1.000.000 CNY, që kryesisht prodhojnë dhe pëlhurë qeth eksportin, batanije qeth, bathrobe, batanije piknik, veshje dhe kështu me radhë. Të gjitha prodhimet tona janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe të vlerësuar në masë të madhe në një shumëllojshmëri të tregjeve të ndryshme në të gjithë botën.

PRODUCT KËRKESË

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

LAJME

Prodhuesi profesional me më shumë se 20Yers ...

 • Scouts to blanket Batavia in hundreds of American flags on Flag Day

  BATAVIA – On Sunday – Flag Day – boys from Scouts BSA Troop 6 will wake up early to blanket the city of Batavia in hundreds of American flags. The flag posting is part of the Flags Over Batavia program that increases community pride and patriotism while raising funds to support scout activities a...

 • “I hope to be roaming outside freely and without a face mask very soon,” says an American quarantined in Beijing

  Even though he’s not permitted to take a stroll down the hallway of his own apartment building, Patrick, an American journalist in Beijing, is trying to keep a positive outlook on life — and look forward to the end of his quarantine. When Patrick, an American citizen who asked to be identified on...

 • Adidas to launch new fabrics from recycled ocean plastic, polyester

  BERLIN (Reuters) – Adidas (ADSGn.DE) will launch new fabrics made from recycled polyester and marine plastic waste and expand the product lines that use them after the success of shoes made with the Parley for the Oceans initiative, the sportswear firm said on Tuesday. Adidas first teamed u...

 • The fighting force will our effective driving force

  Starting in January 2020, an infectious disease called “Novel Coronavirus Infection Outbreak Pneumonia” has occurred in Wuhan, China. The epidemic touched the hearts of people all over the world, in the face of the epidemic, Chinese people up and down the country, are actively fightin...

 • Blerja e një qeth batanije

  Hapi i parë në blerjen e një batanije të madhe qeth është të dish se si dhe ku do të përdoret. Sigurisht, batanije janë dhunti të shumta dhe mund të përdoret pothuajse kudo, por duke marrë madhësinë e duhur dhe llojin e batanije për përdorimin tuaj të synuar do të siguruar që ju jeni të kënaqur me blerjen tuaj. Pyesni veten e ...